0

13 Kwietnia czyli kto wymyśla pecha

Posted by admin on Kwiecień 13, 2012 in Codziennik |

Cóż w tej dacie jest szczególnego, że znalazła się w tytule. To, że tym razem 13 kwietnia wypada w piątek. A pewnie każdy słyszał, że 13 piątek to dzień pechowy. Dlaczego akurat piątek 13 jest pechowy? Na pewno znajdzie się wielu, którzy będą w stanie udowodnić, że akurat ten dzień jest pechowy. Wystarczy podać jakąś argumentację, i już dalej wieść idzie w świat. Jeżeli uderzy się w duży palec, spóźnimy się na autobus, to cóż powiemy: „to wszystko przez piątek 13ego”.

„Wymyślacz pechu” jednak nie pozostaje jednak na „piątku 13ego”, dodaje do tego drabinę, kota czarnego, lewą nogę, pająka, normalnie strach wychodzić z domu, przez tego „Wymyślacza pecha”
Co zrobić, sprawa jest bardzo łatwa, jeżeli jest „wymyślacz pecha” to My zostańmy „wymyślaczem szczęścia”. Jakie tu rzeczy dodać, które mają nam przynosić szczęście. To My jesteśmy „wymyślaczem szczęścia, więc wolno nam wszystko, i na przykład oprócz prawej nogi, zabierzmy „wymyślaczowi pecha” lewą nogę, i tak wstając rano, będziemy mieli dwie nogi, które nam przyniosą szczęście. Nie ważne czy pierwsza noga przy wstawaniu będzie lewa, prawa
Bądźmy lepsi od „wymyślacza pecha”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2011-2017 SercemPisane.pl All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.